Na ratunek 112: Grill na działce (593)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Martyna ma prawie 18 lat, koniecznie chce wyjść szybko za mąż. Od kilku miesięcy spotyka się z Karolem, który wychowywał się w domu dziecka. Matka nie akceptowała wyboru córki i próbuje ją zniechęcić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Martyna ma prawie 18 lat, koniecznie chce wyjść szybko za mąż. Od kilku miesięcy spotyka się ze starszym o 10 lat Karolem, który wychowywał się w domu dziecka. Wkrótce mężczyzna postanawia wręczyć jej pierścionek zaręczynowy ze szklanym szkiełkiem. Matka nigdy nie akceptowała wyboru córki i próbuje ją zniechęcić. Przeszkadza jej fakt, że Karol wychowywał się w rodzinie zastępczej. Martyna postanawia uciec z domu i zamieszkać z ukochanym. Ukrywają się w starej altanie na działce Karola. Niebawem dochodzi do wypadku.

Zobacz także

Ładuję...