All American 3 (18)

(All American 3: Int'l Players Anthem (I Choose You))

serial obyczajowy USA 2021  od 12 lat

W skrócie

Nadchodzi bardzo ważny dzień dla Simone i Jordana. Oboje rozmyślają o swojej przyszłości. Spencer oraz Billy zdają sobie sprawę, że zawodnicy z drużyny futbolowej żyją pod wielką presją.

Oglądaj w telewizji

Czw 28.10 11:35
HBO 2logo

Opis

Spencer (Daniel Ezra) postanowił wrócić do liceum South Crenshaw, by zaliczyć ostatni rok edukacji i jednocześnie ćwiczyć pod okiem nowego trenera, Billy'ego Bakera (Taye Diggs). Oboje postanawiają wspólnymi siłami zdobyć mistrzostwo i uratować szkołę. Zadanie okazuje się trudniejsze niż podejrzewali. Rywalizacja szkół Beverly-Crenshaw z czasem zaczyna być osobista. Przyjaciel konkuruje z przyjacielem, a ojciec walczy przeciwko swojemu synowi. Ponadto tajemnica medyczna związana z poważną kontuzją ramienia Spencera z czasem zaczyna wpływać na jego umiejętności na boisku. Uczniowie mierzą się pełnym sekretów oraz komplikacji rokiem szkolnym.

W tym odcinku

Nadchodzi bardzo ważny dzień dla Simone i Jordana. Oboje rozmyślają o swojej przyszłości. Spencer oraz Billy zdają sobie sprawę, że zawodnicy z drużyny futbolowej żyją pod wielką presją. Ku zaskoczeniu zdobywają sojusznika. Tymczasem Jordan wspiera Olivię w pokonaniu największej trudności, by w końcu mogła osiągnąć równowagę między pracą a sprawami prywatnymi. Layla i Coop odkrywają tajemnice, które pozwalają im pojąć, się tak naprawdę dzieje.

Występują

Zobacz także

Ładuję...