Barwy szczęścia | odc. 2477

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bruno źle znosi kwarantannę. Brakuje mu swobody. Bożenę ogarniają wątpliwości. Zastanawia się, czy mąż nadaje się na ojca. Renata spotyka się z Romanowskim. Mężczyzna coraz bardziej jej się podoba.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Bruno źle znosi kwarantannę. Brakuje mu swobody. Bożenę ogarniają wątpliwości. Zastanawia się, czy mąż nadaje się na ojca. Stan Izy ulega pogorszeniu. Renata spotyka się z Romanowskim. Mężczyzna coraz bardziej jej się podoba. Dominice bardzo zależy, by pomóc Sebastianowi. Zdaje sobie sprawę, że ukochany potrzebuje pieniędzy. Obmyśla plan i prosi koleżankę o pomoc. Chciałaby zaciągnąć pożyczkę na ich wspólną firmę. Kacper wątpi w istnienie Hani. Do tej pory miał z dziewczyną kontakt jedynie online. Podejrzewa, że tak naprawdę rozmawiał z wykładowcą, który zamierza wykraść wyniki jego badań. Oliwka wpada na pomysł, jak można to sprawdzić. Proponuje studentce bezpłatny manicure. Wyjaśnia, że losowo wybrała jej numer.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...