Na dobre i na złe | odc. 815: Nieodebrane połączenia

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piotr orientuje się, że Hania jest śledzona przez przestępcę powiązanego z napadem na jubilera. Falkowicz zwalnia kolejną nianię. Gdy dziewczyna ulega wypadkowi, natychmiast spieszy jej z pomocą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Lucyna chowa się w kanciapie Halinki. Próbuje zejść z oczu nie tylko policji, ale i Hani. Piotr orientuje się, że doktor Sikorka jest śledzona przez Tomasza Biskupskiego. Przestępca ma związek z napadem na jubilera sprzed kilku laty. Borys dalej umawia się z Lidką. Kobieta pomaga mu okiełznać psa. Falkowicz zwalnia Żanetę, kolejną nianię. Dziewczyna ulega wypadkowi. Wówczas profesor natychmiast spieszy jej z pomocą. Poszkodowana trafia do szpitala. Okazuje się, że kierowca, który ją potrącił, także potrzebuje opieki lekarskiej. Zenon, jeden z pacjentów, po przejściu operacji wyrostka zgłasza nowe objawy. Medycy trudzą się, usiłując postawić właściwą diagnozę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...