Leśniczówka (417)

telenowela Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Janusz i Daniel dyskutują, co stało się z resztą pieniędzy Bogdana. Kacper wyjawia, że niedawno znalazł reklamówkę pełną gotówki. Starszy Karcz rozmawia z Joanną. Kobieta ma przyjechać do Leśniczówki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Janusz i Daniel dyskutują o tym, co stało się z resztą pieniędzy Bogdana. Niespodziewanie Kacper wyjawia, że niedawno znalazł reklamówkę pełną gotówki. Starszy Karcz rozmawia z Joanną. Kobieta informuje, że przemyślała jego propozycję i przyjedzie do Leśniczówki. Nowacki i pozostali policjanci zatrzymują w Białoleśni Kostka, mężczyznę, który strzelał do Szymczaka. Ryszard i Kinga przesłuchują go na komendzie. Krzysztof, Hania i Ewa oglądają w telewizji wywiad, którego udzielili Majewski i jego sekretarka. Materiał nie jest taki, jakiego oczekiwali. Teodor deklaruje pomoc w dochodzeniu ich praw.

Występują

Zobacz także

Ładuję...