Brzydula 2 (168)

serial komediowy Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas joggingu Ula wpada na Kryspina, który prosi ją o wsparcie. Za namową Władka Fic postanawia rozmówić się z Pauliną. Kupuje bilet do Włoch. Adam doprowadza do konfrontacji Ewy i Bożenki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Podczas joggingu Ula wpada na Kryspina, który prosi ją o wsparcie. Za namową Władka Fic postanawia w końcu spotkać się i rozmówić z Pauliną. Kupuje bilet na samolot do Włoch. Adam doprowadza do konfrontacji Ewy i Bożenki. Wymijające odpowiedzi Szymczykowej na nowo wzmagają jego czujność. Postanawia śledzić każdy krok dziewczyny. Ta jednak szybko orientuje się, że jest obserwowana. Marek, który decyduje się odpowiedzieć na atak pana Hu, umawia się na spotkanie z Leną. Wkrótce do jego rąk trafia pozew sądowy. Zdesperowany Dobrzański podejmuje ważną decyzję, nie konsultując się wcześniej z żoną.

Występują

Zobacz także

Ładuję...