Papiery na szczęście (11/62)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dzięki Grześkowi Marta zdobywa fałszywe dokumenty - ukraiński paszport. Chcąc zemścić się na Krisie za kłamstwa na swój temat, wysyła mu zdjęcie roztrzaskanego ukochanego samochodu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Marta (Adriana Kalska), żona znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), decyduje się pewnego dnia zostawić swoje luksusowe życie i wraz z dwójką dzieci zacząć wszystko od początku. Znajduje pracę w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego podrywacza Adama (Jakub Sasak). Chociaż wcześniej obiecała sobie, że już nigdy nie zwiąże się z kimś takim jak jej mąż, to jednak uczucia biorą górę. Wbrew zdrowemu rozsądkowi zakochuje się w intrygującym mężczyźnie. Czas pokaże, czy uda jej się odnaleźć w życiu radość i spełnienie. "Papiery na szczęście" to opowieść o miłości i przeznaczeniu. Bohaterowie muszą stawić czoła przeciwnościom losu. Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu "Zakochani po uszy".

W tym odcinku

Dzięki Grześkowi Marta zdobywa fałszywe dokumenty - ukraiński paszport. Kobieta zmienia się w 26-letnią Nataszę Szewczenko i przefarbowuje włosy. Chcąc zemścić się na Krisie za kłamstwa na swój temat, wysyła mu zdjęcie roztrzaskanego ukochanego samochodu. Wściekły mężczyzna pali w odwecie rzeczy rodziny i grozi Marcie. Mirek nagrywa filmik, który Kris wysyła żonie. Żaneta przekierowuje wideo na portal plotkarski. Gruby żąda od Sandry zwrotu długu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...