Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3294

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Beata z mężem idą do banku spermy, żeby znaleźć dawcę nasienia. Bruno przeżywa utratę szansy na miłość. Nie zdołał zapamiętać numeru telefonu Natalii. Hanusia i Junior podpowiadają mu rozwiązanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Beata z mężem idą do banku spermy, żeby znaleźć dawcę nasienia. Później, w pracy, przyjaciel mówi Pawłowi, że otrzymał pozew rozwodowy. Ten organizuje pomoc. Kumpel z wdzięczności, słysząc o ostatnich kłopotach Wójcika, oferuje swoją pomoc w zapłodnieniu jego ukochanej. Adresat oferty traci nad sobą panowanie. Bruno przeżywa utratę szansy na miłość. Nie zdołał zapamiętać numeru telefonu Natalii. Hanusia i Junior podpowiadają wujkowi rozwiązanie - może nagrać filmik z ogłoszeniem, że poszukuje dziewczyny. Kiedy nagranie zostaje opublikowane w internecie, Krawczyk zaczyna dostawać mnóstwo wiadomości od przedstawicielek płci pięknej. Cieślik pomaga wyjść z aresztu swojej dawnej miłości, Icie. Zszokowany przekonuje się, że uczucia kobiety nie uległy zmianie, choć tworzyli parę dwadzieścia lat temu. Co gorsza, była partnerka Damiana okazuje się specjalistką od seksu tantrycznego, o czym dowiaduje się Żaneta.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...