Ukryta prawda | sezon 20 odc. 1298

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mąż Szymon mówi 41-letniej Agacie, że jakiś czas temu pożyczył koledze 20 tys. złotych. Dłużnik trafił do aresztu, więc nie będzie w stanie zwrócić pieniędzy. Para zostaje bez oszczędności.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W kolejnych odcinkach serialu pojawią się nowe historie dramatyczne ludzi, których życie w jednej chwili uległo całkowitej zmianie. Bohaterowie muszą poradzić sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami. Mimo problemów, nadal mogą zawalczyć o szczęście. Gościem jednego z epizodów będzie gwiazda disco polo, Tomasz "Niecik" Niecikowski.

W tym odcinku

Mąż Szymon mówi 41-letniej Agacie, że jakiś czas temu pożyczył koledze 20 tysięcy złotych. Niestety, dłużnik trafił do aresztu, więc nie będzie teraz w stanie zwrócić pieniędzy. W ten sposób para, która wzięła kilka kredytów, zostaje praktycznie bez oszczędności. Wkrótce nieznany sprawca włamuje się do ich domu. Agata podejrzewa partnera o sfingowanie kradzieży. Mężczyzna zaczął ostatnio wydawać spore kwoty na grę, którą ma na telefonie. Mógłby sprzedać zaginione rzeczy, żeby zapłacić za kosztowane hobby. Oskarżenia oburzają Szymona, a sytuacja w domu staje się coraz bardziej nerwowa. 41-latka traci do niego zaufanie. Małżeństwo przechodzi poważny kryzys, w rezultacie mąż się wyprowadza. Niebawem okazuje się, że włamania dokonał brat koleżanki Agaty. Kiedy kilka miesięcy wcześniej remontował ich kuchnię, dorobił sobie kopię kluczy. Okradał też innych klientów. Kobieta przeprasza Szymona.

Zobacz także

Ładuję...