Zobacz to!: Rodzinny interes 5 (196)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marzena podejrzewa męża o zdradę, kiedy okazuje się, że ma chorobę weneryczną. Mężczyzna nie zawsze był wobec niej szczery. Okazuje się, że od roku jest bezrobotny. To jednak nie koniec niespodzianek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Marzena zaczyna podejrzewać swojego męża, Antka, o zdradę, kiedy podczas badania u ginekologa odkrywa, że ma chorobę weneryczną. Mężczyzna nie zawsze był wobec niej szczery, a w dodatku ostatnio ich małżeństwo przechodzi kryzys. Chociaż Antek zaczął dużą rolę przykładać do wyglądu, unika zbliżeń. W dodatku ciągle nie ma go w domu. Ciotka Małgorzata namawia zaniedbywaną Marzenę na poszukiwanie dowodów zdrady. Z pomocą kuzyna Tobiasza odkrywa, że Antek od roku jest bezrobotny i płaci alimenty jakimś kobietom. To jednak nie koniec niespodzianek... Ela jest zmęczona obowiązkami świeżo upieczonej mamy. Jadwiga sugeruje jej, jak powinna wypocząć. Dariusz Witter opiekuje się Mają podczas nieobecności Eli, jednak nie radzi sobie z niemowlęciem. Jakby tego było mało, w warsztacie oczekuje go niecierpliwy klient.

Występują

Zobacz także

Ładuję...