Zobacz to!: Rodzinny interes 5 (195)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na prośbę Jadwigi Bożena przyjmuje jedną z klientek Ambasady Miłości. Okazuje się jednak, że bolesne przeżycia odcisnęły na kobiecie zbyt duże piętno, aby mogła podołać temu zadaniu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Kolejnymi klientami warsztatu są Daniel i Maja, którzy zajmują się poszukiwaniem rzeczy ukrytych przez pozostałych uczestników gry w różnych ciekawych miejscach. Para zostawia auto pod opieką mechaników i wyrusza na poszukiwania. Wkrótce znajduje bon na kolację w restauracji. Za namową kelnera zakochani spędzają w hotelu noc. Nazajutrz okazuje się, że znikli. W sprawę angażuje się Dawid. Na prośbę Jadwigi Bożena przyjmuje jedną z klientek Ambasady Miłości. Okazuje się jednak, że bolesne przeżycia odcisnęły na kobiecie zbyt duże piętno, aby mogła podołać temu zadaniu. Co gorsza, na spacerze z Dominikiem mama Wojtka zauważa swojego prześladowcę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...