Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3292

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zakościelna chce zmusić męża, by pozbył się Darka z ich życia. Grozi też młodemu prawnikowi. Włodek zjawia się u Romana, żeby poćwiczyć rolę. Honorata przyłapuje obu panów na... miłosnych igraszkach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Zakościelna robi mężowi awanturę. W ten sposób chce zmusić go, by pozbył się Darka z ich życia. Żbik namawia ojca do postawienia się Justynie. Ona jednak się nie poddaje. Grozi młodemu prawnikowi, że powie Kasi i Andrzejowi o jego przeszłości, gdy sprzedawał się kobietom. Pozbawiony innego wyjścia Darek musi sam wyjawić ukochanej prawdę. Zuza zdobywa poparcie kolejnej prezeski, dzięki czemu podpisuje ważną umowę współpracy. Swój spory udział ma w tym Julia, której Hofferowa proponuje pracę. Sekretarka odmawia - jej rodzina od lat jest związana z firmą Sasina. Hao broni Uli i zostaje pobity. Zatroskana nastolatka zabiera wybawcę do domu, gdzie zaskakuje ich Kamil. Maria bezskutecznie próbuje poznać tajemnicę męża. Włodek zjawia się u Romana, żeby spokojnie poćwiczyć rolę. Przyjaciela zaskakuje odwaga Zięby, którego w reklamie czeka scena łóżkowa. Jakiś czas później Honorata przyłapuje obu panów... na miłosnych igraszkach.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...