Malanowski i partnerzy: Agent Irek (14)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Karolina Wojnarowska prosi Malanowskiego, żeby odnalazł jej chłopaka Irka. Twierdzi, że jest on funkcjonariuszem tajnej jednostki, a jego zaginięcie ma związek z pracą, którą wykonywał.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) jest szefem biura detektywistycznego w centrum Warszawy, w którym pracują także młodzi detektywi: Marek (Marek Krupski), Tomek (Tomasz Mandes), Anna (Anna Lucińska) i Magda (Magdalena Rembacz). Razem poszukują oni zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanymi i przebiegłymi przeciwnikami.

W tym odcinku

Karolina Wojnarowska prosi Malanowskiego, by odnalazł jej chłopaka Irka. Kobieta nie chce zgłosić jego zaginięcia na policję. Twierdzi, że Irek jest funkcjonariuszem tajnej jednostki, tropiącej skorumpowanych policjantów. Jest pewna, że jego zaginięcie ma związek z pracą, którą wykonywał. Tymczasem Magda znajduje notes mężczyzny, a w nim dane kobiet, z którymi prawdopodobnie ostatnio się spotykał. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy Bronisław zauważa w pobliżu mieszkania Irka przestępcę, Ryszarda Cioska. Ten na widok detektywa ucieka. Malanowski podejrzewa, że może on mieć coś wspólnego ze zniknięciem chłopaka jego klientki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...