Barwy szczęścia | odc. 2474

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Madzia zabiera się za realizację pomysłu z londyńskimi ubraniami. Pomagają jej Oliwka i Kacper. Aldona chce zerwać kontakt z Kuczmami. Mariola i Wangel rozważają zakup ich ziemi w Borkach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Madzia zabiera się za realizację swojego pomysłu z londyńskimi ubraniami. W rozkręceniu biznesu pomagają jej Oliwka i Kacper. Razem szykują sesję zdjęciową. Hania prosi Jabłońskiego, by udzielił jej kolejnych lekcji. Chłopak jest gotów się zgodzić, ale tylko jeżeli spotkają się twarzą w twarz. Aldona chce całkowicie zerwać kontakt z Kuczmami. Mariola i Wangel rozważają zakup ich ziemi w Borkach. Iza odwołuje wspólne plany ze Stańskimi, ponieważ źle się czuje. Bożena zagląda do pokoju przyjaciółki w hotelu, by upewnić się, że nic jej nie jest. Odkrywa, że malarka gorączkuje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...