Leśniczówka (415)

telenowela Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Jacek jest zdenerwowany spotkaniem z internetowym przyjacielem Pati. Opowiada o tym Kowalskiemu. Mądrasiuk udaje się na plac zabaw. Gdy na boisku zjawia się Oskar, rzuca się na niego z pięściami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Jacek jest zdenerwowany zbliżającym się spotkaniem z internetowym przyjacielem Pati. Opowiada o tym Kowalskiemu. Mądrasiuk udaje się na plac zabaw i chowa w krzakach. Niebawem na boisku zjawia się Oskar. Jacek rzuca się na niego z pięściami. Lidia prowadzi Janusza do Ziołowego Raju, gdzie czeka na nich Rożek. Wyraźnie irytuje ją dobry humor byłego kochanka. Na miejscu mecenas chce porozmawiać z Karczem... o urodzinach Lidii. Pragnie jej bowiem kupić prezent. Kurek nie zjawia się na kolejnej lekcji jazdy konnej. Krawczyk czuje się nieswojo sam na sam z Amelią. Postanawia podstępem sprowadzić przyjaciela.

Występują

Zobacz także

Ładuję...