Malanowski i partnerzy: Miłość matki (13)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

18-letni Oskar boi się o matkę. Od pewnego czasu nachodzi ją jakiś mężczyzna. Tomek i Magda rozpoczynają obserwację. Ustalają, że to przestępca Baniak, któremu kobieta jest winna pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) jest szefem biura detektywistycznego w centrum Warszawy, w którym pracują także młodzi detektywi: Marek (Marek Krupski), Tomek (Tomasz Mandes), Anna (Anna Lucińska) i Magda (Magdalena Rembacz). Razem poszukują oni zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanymi i przebiegłymi przeciwnikami.

W tym odcinku

Do biura Malanowskiego zgłasza się osiemnastoletni Oskar Krzemiński. Chłopak podejrzewa, że jego matka Zofia ma kłopoty. Od pewnego czasu kobieta wyraźnie się czegoś boi. Nachodzi ją też tajemniczy mężczyzna. Tomek i Magda rozpoczynają obserwację matki klienta. Wkrótce są świadkami jej spotkania ze wspomnianym przez Oskara mężczyzną. Okazuje się, że Zofia jest mu winna pieniądze. Detektywi ustalają, że podejrzany osobnik to Grzegorz Baniak, przestępca, który niedawno wyszedł z więzienia. Jeszcze tego samego dnia przestraszona Zofia namawia syna do ucieczki. Wówczas zjawia się Baniak...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...