Wszystko dla pań (13/20)

(Paradiso delle signore)

serial obyczajowy Włochy 2015  od 12 lat

W skrócie

Ettore odnajduje Matyldę. Donata daje się przekonać, że Clara nie stanowi zagrożenia. Domenico czuje się nieszczęśliwy po rozstaniu. Z Paryża wraca Rose. Namawia Pietra, by pojechał z nią do Rzymu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historia Teresy Iorio (Giusy Buscemi), która po głośnym incydencie zostaje wysłana do Mediolanu przez swojego ojca. Na miejscu poznaje przystojnego Pietra Moriego (Giuseppe Zeno). Niebawem trafia do domu mody "Wszystko dla pań". Serial oparto na motywach powieści Emila Zoli.

W tym odcinku

Ettore odnajduje Matyldę. Donata, jej przybrana matka, daje się przekonać, że Clara nie stanowi zagrożenia i pozostanie dla jej córki tylko ciocią. Domenico czuje się nieszczęśliwy po rozstaniu z Benedettą. Z Paryża wraca Rose. Namawia Pietra, by pojechał z nią do Rzymu, gdzie mają podpisać umowę z Rockefellerem. Mimo protestów Teresy mężczyzna wyjeżdża. Po podpisaniu umowy wstępnej z Amerykanami Pietro i Rose spędzają ze sobą noc. W sklepie dochodzi do napadu. Bandyta bierze zakładników. Ci cudem unikają śmierci. Ratuje ich Vittorio.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...