Galileo (890)

program popularnonaukowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ekipa przyjrzy się pracy holenderskiego specjalisty, który w zabytkowych obiektach ukrywa maszty i anteny telefonii komórkowych. Widzowie poznają przepisy na placki ziemniaczane z różnych krajów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Widzowie zobaczą wyprawy do najpiękniejszych zakątków świata, choć nieco zmienionych w wyniku pandemii. Reporterzy wcielą się w pracowników fabryk, plantacji i innych organizacji, których działalność wzbudza powszechną ciekawość. Nie zabraknie też praktycznych wskazówek przydatnych w codziennym życiu oraz najnowszych doniesień ze świata nauki czy technologii. Smaku relacjom dodadzą kolorowe, oryginalne, a czasem zaskakujące potrawy.

Ekipa przyjrzy się pracy holenderskiego specjalisty, który w zabytkowych obiektach ukrywa maszty i anteny telefonii komórkowych. Widzowie poznają przepisy na placki ziemniaczane z różnych stron świata. W programie pojawi się też nagrodzona technologia produkcji mebli, które można poddać recyklingowi. Nie zabraknie ciekawostek na temat jednego z najsłynniejszych dworców na świecie oraz rzeczy popularnych na Ukrainie takich jak np. klucz do zamykania słoików.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...