Ukryta prawda | sezon 20 odc. 1293

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

33-letnia Beata martwi się o rok starszego brata, Tomka, który nie ma szczęścia w miłości. Bezskutecznie próbuje go wyswatać. Sytuacja ulega zmianie, kiedy mężczyzna poznaje fryzjerkę Elizę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Program jest emitowany od dziesięciu lat. Przez cały ten czas prezentuje wzruszające, ale też zabawne historie. Widzowie śledzili losy bohaterów pokazane w ponad tysiącu odcinków. Ich historie napisało samo życie, więc rozwiązania problemów często są dość niespodziewane. W jubileuszowym sezonie nie zabraknie zdrad, nienawiści oraz nieoczekiwanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

33-letnia Beata martwi się o rok starszego brata, Tomka, który nie ma szczęścia w miłości. Bezskutecznie próbuje go wyswatać. Sytuacja ulega zmianie, kiedy mężczyzna poznaje przypadkowo fryzjerkę Elizę. Od razu wpadają sobie w oko, a uczucie rozkwita. Siostra początkowo cieszy się jego szczęściem, z czasem nabiera jednak wątpliwości. Eliza bowiem coraz częściej pożycza od partnera pieniądze - są jej rzekomo potrzebne do otwarcia nowego salonu. Beata odkrywa, że to kłamstwo i opowiada o wszystkim Tomkowi. Podczas konfrontacji rzekoma oszustka ucieka ze łzami w oczach. Następnego dnia przedstawia mężczyźnie swojego niepełnosprawnego syna, 12-letniego Alana. Jest chory na dystrofię mięśniową, ma szansę na w miarę normalne życie dzięki regularnej, ale też kosztownej rehabilitacji. Wzruszony Tomek decyduje się sfinansować leczenie. Tymczasem Beata nie wierzy w tę historię i robi wszystko, by udowodnić, że nastolatek jest zdrowy.

Zobacz także

Ładuję...