Lombard. Życie pod zastaw 9 (433)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Grzegorz Wiatr, były mistrz brydżowy czuje się upokorzony, kiedy przegrywa pokerowe rozdanie. Za wszelką cenę pragnie rewanżu. Przed swoją dziewczyną ukrywa fakt, że stracił pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Grzegorz Wiatr lubi mieć kontrolę nad swoim otoczeniem. Jako były mistrz brydżowy czuje się upokorzony, kiedy przegrywa pokerowe rozdanie. Za wszelką cenę pragnie rewanżu. Przed swoją dziewczyną ukrywa fakt, że stracił pieniądze. Trafia do lombardu, by sprzedać parę drobiazgów. Od kolegi Mirona dowiaduje się o meczu z bardzo wysokimi stawkami i decyduje się na udział. Już podczas turnieju dowiaduje się, że najbliższe mu osoby go oszukały. Paprot chce spieniężyć żelazny kociołek, jednak okazuje się, że przedmiot jest czyjąś własnością. Jacę i Kawę zaczepiają dwa opryszki. Andżelika obawia się, że jest obserwowana. Mariusz próbuję ustalić, czy jej obawy są uzasadnione. Do lombardu przychodzi jego dawny znajomy. Ma dla niego niezbyt dobrą wiadomość.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...