Na dobre i na złe | odc. 814: Czyj ty jesteś?

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Owdowiały Falkowicz nie potrafi poradzić sobie z wyzwaniami stojącymi przed samotnym ojcem. Nie chce też przyjąć pomocy Aliny. Wiki i Tretter stają się świadkami szokującej sytuacji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Owdowiały doktor Falkowicz nie potrafi poradzić sobie z wyzwaniami stojącymi przed samotnym ojcem. Wciąż pogrążony w żałobie ma trudności z wykonywaniem swoich obowiązków. Nie chce też przyjąć pomocy Aliny. Jest wobec kobiety opryskliwy i nie chce słuchać rad w sprawie dzieci. Matylda mówi Wiki, że ojciec wydaje się bliski obłędu. Rozmawia z jej nieżyjącą matką. Wiki i Tretter stają się świadkami szokującej sytuacji. Widzą, jak kilkuletnie dziecko zostaje porzucone. Natychmiast jadą z małym Kubą do szpitala, ponieważ chłopiec zdradza niepokojące objawy somatyczne. Na oddział przychodzi też Lidka. Kobieta co chwila diagnozuje u sobie nowe schorzenia. Teraz twierdzi, że ma kłopoty ze wzrokiem. Hania orientuje się, że Lucyna gdzieś zniknęła. Dom przedstawia opłakany widok. Wygląda, jakby ktoś włamał się do środka. Sikorka prosi o pomoc inspektora Korbana. Borys niespodziewanie musi zająć się pewnym rozbrykanym psem, Bobbym. Dzięki czworonogowi w życiu lekarza pojawia się nowa miłość.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...