Barwy szczęścia | odc. 2472

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kępskiego nie zraża to, że Iwona zwróciła mu diament. Po raz kolejny pojawia się w przychodni. Klara próbuje nakłonić szwagierkę, by zgodziła się na randkę. Madzia przyjeżdża z Londynu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Kępskiego nie zraża to, że Iwona zwróciła mu diament. Po raz kolejny pojawia się w przychodni, tym razem z przeprosinami. Klara próbuje nakłonić szwagierkę, by dała mężczyźnie szansę i zgodziła się na randkę. Kajtek zwierza się Oliwce. Mówi, że jego ojciec jest w coraz gorszym stanie, chociaż przeszedł operację. Madzia przyjeżdża z Londynu. Opowiada przyjaciołom, że zamierza otworzyć własny biznes. Dominika dalej odwiedza Sebastiana w szpitalu. Dzięki tym wizytom znowu się do siebie zbliżają. Renata i Romanowski nawiązują przyjaźń. Mężczyzna zagląda do Feel Good, ponieważ chce wykupić w nim miejsce do pracy. Pomaga kelnerce obsługiwać klientów i utrzymywać porządek w lokalu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...