Leśniczówka (414)

telenowela Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Rożek próbuje skontaktować się z Januszem. Idzie do jego domu, ale otwiera mu Bogdan, który nie jest zbyt uprzejmy. Maciej udaje się do Ziołowego Raju. Lidia kłamie, że Janusz musiał wyjechać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Mecenas Rożek bezskutecznie próbuje skontaktować się z Januszem. Idzie do jego domu, ale otwiera mu Bogdan, który nie jest zbyt uprzejmy. Maciej udaje się do Ziołowego Raju. Lidia na poczekaniu kłamie, że Janusz musiał nagle wyjechać. Potem sama zaczyna wydzwaniać do dawnego kochanka. Hania próbuje wymyślić argumenty do rozmowy z agentką nieruchomości. Chce przekonać kobietę, że Ewa i Krzysiek nie mogą wynająć mieszkania. Angażuje do pomocy Jerzego. Marianna prosi męża, by naprawił odkurzacz. Mężczyzna jednak jest zajęty przygotowywaniem się do kolejnej lekcji jazdy konnej. Kurkowa nie kryje irytacji. Niebawem Wiesiek wraz z Krawczykiem rozpoczynają zajęcia u pięknej Amelii.

Występują

Zobacz także

Ładuję...