Lombard. Życie pod zastaw 9 (432)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Vanessa pragnie polecieć z chłopakiem do Ameryki. Okrada swoją siostrę Sandrę i sprzedaje jej rzeczy w lombardzie. Lenarowa prezentuje mężowi wykrywacz metali. Mężczyzna znajduje złote monety.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Sandra oferuje dach nad głową bliźniaczce, Vanessie, a także godzi się zdać za nią egzaminy wstępne na studia. Wkrótce jednak za sprawą chłopaka siostry, fotografa Kamila, czara goryczy się przelewa. Dochodzi do ostrej wymiany zdań. Pozbawiona środków do życia Vanessa pragnie polecieć z partnerem do Ameryki i okrada Sandrę. Jej rzeczy sprzedaje w lombardzie. Kamil zmusza ją również do wypłacenia pieniędzy z konta siostry. Lenarowa chce sprezentować mężowi wykrywacz metali. Wkrótce mężczyźnie udaje się znaleźć złote monety. Uprowadzona przez Ryżego Patrycja zaczyna cierpieć z powodu bólu pleców.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...