Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (504)

serial kryminalny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

W centrum miasta dochodzi do strzelaniny. Wojciech Ciemniak otwiera ogień do przechodniów. Dwie osoby zostają ciężko ranne. Sprawca oddaje się w ręce stróżów prawa. Nie chce jednak z nimi rozmawiać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Paulina (Kamila Ścibiorek), Ola (Gabriela Oberbek) i Daga (Magdalena Margulewicz) próbują uporządkować swoje życie osobiste, podczas gdy ich partnerzy z wydziału mierzą się z kolejnymi zawodowymi i życiowymi wyzwaniami. Tymczasem przeciw naczelnikowi Kubisowi (Marek Włodarczyk) i jego ludziom spiskuje prokurator.

W tym odcinku

W centrum miasta dochodzi do strzelaniny. 30-letni Wojciech Ciemniak otwiera ogień do przechodniów. Dwie osoby zostają ciężko ranne. Sprawca sam oddaje się w ręce stróżów prawa. Wach i Walczak próbują przesłuchiwać zatrzymanego, ale ten nie chce z nimi rozmawiać. Załoga zakłada, że masakra to efekt załamania psychicznego Ciemniaka. Niebawem wychodzi jednak na jaw, że sprawa ma drugie dno. Postrzeleni mężczyźni nie są przypadkowymi ofiarami. W komputerze Ciemniaka są dowody na to, że obserwował ich od dłuższego czasu. Tymczasem Walczak wpada na pomysł, jak rozwiązać kłopoty Słonia. Myśli o otworzeniu restauracji.

Występują

Zobacz także

Ładuję...