Na ratunek 112: Blizny (586)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Sylwia jest influencerką. Spotyka się z przystojnym Michałem. Zostaje trwale okaleczona przez jego byłą partnerkę. Pogrąża się w depresji. Pomaga jej sąsiad, który choruje na mukowiscydozę.

Oglądaj w telewizji

Pon 29.07 6:30
Super Polsatlogo

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Sylwia jest modelką i początkującą influencerką. Dziewczyna spotyka się z przystojnym Michałem. Pewnego dnia do pary celebrytów podchodzi była partnerka chłopaka. Kaleczy twarzy Sylwii nożem i ucieka. Gdy okazuje się, że blizny nie znikną z twarzy ofiary, Michał z nią zrywa. Dziewczyna zaczyna pogrążać się w depresji. Pomaga jej sąsiad, Patryk. Chłopak choruje na mukowiscydozę i czeka na przeszczep płuc, mimo to zawsze jest w dobrym humorze. Pewnego dnia znajduje Sylwię w bardzo złym stanie. Dzwoni pod numer 112. W trakcie rozmowy z operatorem sam zaczyna gorzej się czuć.

Zobacz także

Ładuję...