M jak miłość | odc. 1598

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iza przychodzi do kancelarii Zduńskiego. Chce, by Piotr przyjął sprawę jej rozwodu. Potem kobieta widzi się z mężem. Szczerze mówi mu, że ich małżeństwo nie ma już żadnej przyszłości.

Oglądaj w telewizji

So 23.10 17:20
TVP Polonialogo
Nd 24.10 0:10
TVP Polonialogo
Pt 29.10 12:35
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Iza przychodzi do kancelarii Zduńskiego. Chce, by Piotr przyjął sprawę jej rozwodu. Potem kobieta widzi się z mężem. Szczerze mówi mu, że ich małżeństwo nie ma już żadnej przyszłości. Marcin jest zaskoczony jej decyzją. Między partnerami wybucha kłótnia. Chodakowski prosi jeszcze żonę o szansę, ale ta nie chce go słuchać. Potem załamana kobieta w samotności sięga po alkohol. W klinice Olka i Anety znów zjawia się Karolina. Piłkarka dopiero co przeszła operację nogi, jednak po raz kolejny doznała kontuzji. Doktor Chodakowska zajmuje się pacjentką. Nie ma pojęcia, że chora prawdopodobnie jest jej przyrodnią siostrą.

Występują

Zobacz także

Ładuję...