Leśniczówka (413)

telenowela Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Kasia rozmawia z Gromniakiem na temat palenia śmieci, ale nie przynosi to rezultatu. Anna przynosi zaskakujące wieści. Po akcji antysmogowej większość mieszkańców jest po stronie Ruszczycówny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Kasia rozmawia z Gromniakiem na temat palenia śmieci, ale nie przynosi to rezultatu. Konrad stara się pocieszyć ukochaną. Anna przynosi zaskakujące wieści. Po wczorajszej akcji antysmogowej większość mieszkańców jest po stronie Ruszczycówny. Konrad dowiaduje się w gminie, że istnieje budżet przeznaczony na wymianę pieców. Przez niedbalstwo sołtysa niewiele osób jednak o tym wie. Beata odkrywa, że Adrian zablokował jej numer. Wyżywa się na sprzętach biurowych. Potem jednak jedzie do rolnika. Zaczynają się namiętnie całować. Po kłótni z ojcem Janusz wybiega z domu w szlafroku i kurtce. Starszy Karcz dzwoni do Daniela, ale ten uważa, że nic się nie stało. Bogdan postanawia więc sam zawiadomić policję.

Występują

Zobacz także

Ładuję...