Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3288

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zuza i Joanna postanawiają, że pierwsza z nich będzie współpracowała tylko z firmami prowadzonymi przez kobiety. Mogą liczyć na wsparcie Julii, dawnej sekretarki szowinisty Sasina.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Zuza i Joanna postanawiają, że pierwsza z nich będzie współpracować tylko z firmami prowadzonymi przez kobiety. Otrzymują wsparcie od Julii, dawnej sekretarki szowinisty Sasina, któremu Hofferowa dała ostatnio nauczkę. Ula oraz Hao stają się równorzędnymi zwycięzcami olimpiady. Dyrektorka szkoły chce, żeby razem uczyli się do kolejnego etapu. Marta stwierdza, że plotki o romansie Mikołaja utnie jedynie ich ślub. Bliscy przyszłej młodej pary otrzymują pilne zaproszenie na rodzinną sesję zdjęciową. Kiedy poznają prawdę, są zaskoczeni, podobnie jak Kama. Za to paparazzo cieszy się z możliwości zdobycia fotografii na okładki. Renata próbuje dowiedzieć się od Darii, co ją dręczy. Wreszcie Dziedzicówna wyznaje, że nie jest pewna, czy Adam przebaczył jej zdradę. Kraszewska radzi dziewczynie zastanowić się, czy naprawdę kocha Namysłowskiego. Ona wie, jaka jest odpowiedź. Teraz musi zdążyć wyznać swoje uczucia wybrankowi, zanim ten wyruszy do Stanów Zjednoczonych.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...