Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (503)

serial kryminalny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Pod miastem znalezione zostają zwłoki Witka Kucharka, reżysera filmów akcji. W mieszkaniu denata Kopczyk i Latoszek znajdują narkotyki, a w jego kartotece jest sprawa dotycząca gwałtu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Paulina (Kamila Ścibiorek), Ola (Gabriela Oberbek) i Daga (Magdalena Margulewicz) próbują uporządkować swoje życie osobiste, podczas gdy ich partnerzy z wydziału mierzą się z kolejnymi zawodowymi i życiowymi wyzwaniami. Tymczasem przeciw naczelnikowi Kubisowi (Marek Włodarczyk) i jego ludziom spiskuje prokurator.

W tym odcinku

Pod miastem znalezione zostają zwłoki Witka Kucharka, reżysera filmów akcji. Twarz mężczyzny została zmasakrowana. W mieszkaniu denata Kopczyk i Latoszek znajdują narkotyki, a w jego kartotece jest sprawa dotycząca gwałtu. Dziewczyna, która oskarżyła Kucharka, opowiada, że w sądzie twórca zeznał, że ktoś bardzo podobny do niego wykorzystuje jego tożsamość. Załoga bada trop. Tymczasem Latoszek przygotowuje się z Irkiem do rozpoczęcia szkolenia przedadopcyjnego. Obawia się jednak reakcji Kubisa, kiedy usłyszy o tym planie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...