Lombard. Życie pod zastaw 9 (430)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Porzucony przez żonę Marek cierpi z powodu rzadkich spotkań z ukochaną córeczką, Madzią. Musi zdobyć pieniądze na zaległe alimenty, aby była partnerka nie utrudniała mu kontaktów z dziewczynką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Porzucony przez żonę Marek cierpi z powodu rzadkich spotkań z ukochaną sześcioletnią córeczką, Madzią. Musi zdobyć pieniądze na zaległe alimenty, aby była partnerka nie utrudniała mu kontaktów z dziewczynką. W tym celu zastawia kolekcję winyli i gramofon. Między Markiem i Reginą dochodzi do ostrej wymiany zdań - okazuje się, że kobieta od lat romansowała ze swoim żonatym szefem. Mimo wszystko Marek zyskuje możliwość zobaczenia się z córką. Zabiera ją na plac zabaw, gdzie dochodzi do wypadku. Aby ratować życie dziecka, Marek gotów jest oddać swoją krew. Okazuje się jednak, że nie może... Paprocki znajduje w żwirowni kieł mamuta i chce sprzedać go w lombardzie. Znalezisko staje się źródłem nieoczekiwanych przygód jego i Ziutka. Za sprawą Roksany Jaca poznaje basistkę Kawę, która wpada mu w oko. Olga i Mariusz nie radzą sobie z wychowaniem Julki, która przechodzi okres buntu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...