Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (502)

serial kryminalny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Śledczy otrzymują anonimowe wezwanie do magazynu, gdzie znajdują związanego i rannego Konrada Modrego. Chłopak tłumaczy, że padł ofiarą porwania. Sprawcy usiłowali wymusić od jego rodziców okup.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Paulina (Kamila Ścibiorek), Ola (Gabriela Oberbek) i Daga (Magdalena Margulewicz) próbują uporządkować swoje życie osobiste, podczas gdy ich partnerzy z wydziału mierzą się z kolejnymi zawodowymi i życiowymi wyzwaniami. Tymczasem przeciw naczelnikowi Kubisowi (Marek Włodarczyk) i jego ludziom spiskuje prokurator.

W tym odcinku

Śledczy otrzymują anonimowe wezwanie do opuszczonego magazynu, gdzie znajdują związanego i rannego Konrada Modrego. Chłopak tłumaczy, że padł ofiarą porwania. Sprawcy usiłowali wymusić od jego rodziców okup. Załoga w piwnicy domu Modrych dokonuje makabrycznego odkrycia. Tajemniczy porywacze zamordowali małżeństwo. Jedynym członkiem rodziny, którego funkcjonariusze nie mogą namierzyć, jest brat Konrada, Bartek. Staje się on podejrzanym. Tymczasem Lilka martwi się o braci Gawlików. Paczka, którą wysłała Markowi do więzienia, wróciła pod adres nadawcy. Daga obiecuje dowiedzieć się, czy wszystko u nich w porządku.

Występują

Zobacz także

Ładuję...