Na ratunek 112: Niechciane dziecko (584)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Nastoletnia Oliwia wyjeżdża na wakacje i zakochuje się w poznanym na miejscu Pawle. Dziewczyna postanawia zamieszkać z ukochanym. Oliwia odkrywa, że jej wybranek handluje narkotykami.

Oglądaj w telewizji

Pt 26.07 7:30
Super Polsatlogo

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Nastoletnia Oliwia wyjeżdża na wakacje i zakochuje się w poznanym na miejscu Pawle. Chłopak jest pewny siebie, zaradny i zamożny. W dniu swoich 18 urodzin dziewczyna postanawia zamieszkać z ukochanym. Sielanka jednak kończy się, gdy Oliwia odkrywa, że jej wybranek handluje narkotykami. Prosi Pawła, żeby z tym skończył, następnie dzwoni pod numer 112. Chłopak wyrywa jej telefon i staje się agresywny. Dziewczyna chce wracać do domu, odkrywa jednak, że jest w ciąży.

Zobacz także

Ładuję...