Rolnicy. Podlasie (27)

serial dokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Gienek, Andrzej i Jastrząb przystępują do generalnych porządków. Wynoszą z domu wszystkie sprzęty, czyszczą ściany, sufity i podłogi. Podczas sprzątania panowie dokonują ciekawych odkryć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W kolejnym sezonie serialu dokumentaliści wracają na Podlasie, żeby zobaczyć, jak toczy się życie Emilki z Laszek, Tomka z Pokaniewa, Maćka z Kundzicz, Natalii i Michała z Haciek oraz Gienia i Andrzeja. Zaprezentują również nowych bohaterów serii. W ich życiu teraz wiele się dzieje. Szykują się poważne zmiany. W gospodarstwach rodzą się młode, które wymagają opieki, także weterynaryjnej. Gospodarze realizują różne pomysły, niekiedy brawurowe, czasem decydują się na ryzykowne inwestycje. Wiele planów może zostać zniweczonych przez niekorzystne warunki pogodowe.

W tym odcinku

Gienek, Andrzej i Jastrząb przystępują do generalnych porządków. Wynoszą z domu wszystkie sprzęty, czyszczą ściany, sufity i podłogi. Podczas sprzątania panowie dokonują ciekawych odkryć. Agnieszka i Jarek z Bronowa przymierzają się do zbiorów siana. Najpierw trzeba przygotować maszyny - m.in. uzupełnić zęby grabarki. Na szczęście rolnikom sprzyja pogoda. Zbiór siana przebiega po ich myśli. Michał, nowy bohater serii, prowadzi w Poczopku stadninę wierzchowców. Odwiedza go weterynarz Agnieszka - ma ona ustalić, czy jedna z klaczy została zapłodniona i co jest przyczyną kaszlu innego konia.

Zobacz także

Ładuję...