Wszystko dla pań (5/20)

(Paradiso delle signore)

serial obyczajowy Włochy 2015  od 12 lat

W skrócie

Andreina rozmawia z Eleonorą, krewną zmarłego męża hrabiny Torriani. Okazuje się, że arystokratka nie zamierza sprzedawać kamienicy. W tej sytuacji Andreina i jej matka chcą skierować sprawę do sądu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historia Teresy Iorio (Giusy Buscemi), która po głośnym incydencie zostaje wysłana do Mediolanu przez swojego ojca. Na miejscu poznaje przystojnego Pietra Moriego (Giuseppe Zeno). Niebawem trafia do domu mody "Wszystko dla pań". Serial oparto na motywach powieści Emila Zoli.

W tym odcinku

Andreina rozmawia z Eleonorą, krewną zmarłego męża hrabiny Torriani. Okazuje się, że arystokratka nie zamierza sprzedawać kamienicy. W tej sytuacji Andreina i jej matka postanawiają skierować sprawę do sądu. Chcą ubezwłasnowolnić kobietę, a potem przejąć jej majątek, w tym kamienicę. Rodzice Teresy są zachwyceni Vittorio. Kiedy jednak dowiadują się, że narzeczonym córki jest Pietro Mori, rozwodnik, wpadają w szał i wracają na Sycylię. Vittorio podsłuchuje rozmowę żony Massima z ojcem. Dowiaduje się, że Massimo wraz z małżonką zamierzają odebrać Annie dziecko.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...