Ukryta prawda | sezon 20 odc. 1286

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zapatrzona w telefon Ania przechodzi przez ulicę. Od wypadku ratuje ją Piotr, który deklaruje się jako przeciwnik mediów społecznościowych. Dzięki niemu kobieta poznaje uroki życie offline.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Program jest emitowany od dziesięciu lat. Przez cały ten czas prezentuje wzruszające, ale też zabawne historie. Widzowie śledzili losy bohaterów pokazane w ponad tysiącu odcinków. Ich historie napisało samo życie, więc rozwiązania problemów często są dość niespodziewane. W jubileuszowym sezonie nie zabraknie zdrad, nienawiści oraz nieoczekiwanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

27-letnia Ania przechodzi przez ulicę na czerwonym świetle, skupiona na przeglądaniu mediów społecznościowych w telefonie. Omal nie pada ofiarą wypadku samochodowego. Ratuje ją jednak Piotr. Dziewczyna od razu się w nim zakochuje. By podziękować za pomoc, zaprasza go na kawę. Nowy znajomy deklaruje się jako przeciwnik mediów społecznościowych. Dzięki niemu Ania spędza coraz więcej czasu na świeżym powietrzu, docenia życie offline. Szybko poznaje partnera ze swoją siostrą Dagmarą, której 4-letnim synkiem Szymkiem często się opiekuje. Od tamtej pory razem zostają z chłopcem, a mężczyzna jest czuły i opiekuńczy. Wydaje się znakomitym kandydatem na męża. Pewnego dnia przychodzi do niego były teść, żądając, by porozmawiał z pogrążoną w depresji Wiktorią. Okazuje się, że Piotr to rozwodnik. Jakiś czas później spędza wieczór u dawnej ukochanej, czego Ania nie potrafi zaakceptować. Wkrótce traci z oczu siostrzeńca, gdy rozmawia przez telefon z koleżanką.

Zobacz także

Ładuję...