Wszystko dla pań (1/20)

(Paradiso delle signore)

serial obyczajowy Włochy 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Andreina wraca z Ameryki. Ojciec kobiety chce, żeby rozpoczęła pracę razem z nim w banku. W prasie nadal ukazują się oszczercze artykuły, które niszczą dobre imię Pietra Moriego i renomę sklepu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historia Teresy Iorio (Giusy Buscemi), która po głośnym incydencie zostaje wysłana do Mediolanu przez swojego ojca. Na miejscu poznaje przystojnego Pietra Moriego (Giuseppe Zeno). Niebawem trafia do domu mody "Wszystko dla pań". Serial oparto na motywach powieści Emila Zoli.

W tym odcinku

Andreina wraca z Ameryki. Ojciec kobiety chce, żeby rozpoczęła ona pracę razem z nim w banku. W prasie nadal ukazują się oszczercze artykuły, które niszczą nie tylko dobre imię Pietra Moriego, ale też renomę sklepu. Mężczyzna jest niemal pewien, że za tę brudną kampanię odpowiada Mandelli, który nadal próbuje się mścić. Tymczasem wkrótce wzburzony Mandelli przychodzi do Pietra, żeby wszystko wyjaśnić, i dostaje zawału. Umiera, nim nadchodzi pomoc. Do sklepu zostają przyjęte trzy nowe ekspedientki. Są między innymi Letizia, która wpada w oko Quinto, i Ines, protegowana Brunona.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...