Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3283

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zuza i Bogdan przedstawiają ofertę dużemu przedsiębiorstwu. Podczas negocjacji prezes Sasin ignoruje Hofferową. Adam i Stanisław piją razem alkohol. Kolega nagle całuje Namysłowskiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Zuza i Bogdan przedstawiają ofertę dużemu przedsiębiorstwu, które szuka firmy transportowej. Podczas negocjacji prezes Sasin całkowicie ignoruje Hofferową. Ona jednak nie pozwala się zbyć. Ula bierze udział w olimpiadzie ekonomicznej. Jeden z rywali drwi z niej, że jako dziewczyna nie ma żadnych szans. Junior odzyskuje przytomność w szpitalu. Przy swoim łóżku widzi Bergów i prosi, żeby zabrali go do siebie. Eliza uspokaja chłopca - na razie zostanie u nich. Kiedy razem z Hanusią wracają do domu, przed blokiem zastają Zawadę. Junior jest przerażony, nie chce zostać zabrany przez ojca. Daria odchodzi z firmy Bartkowiaka. Adam próbuje przekonać Dziedzicównę, by zmieniła zdanie. Zapewnia, że wciąż ją kocha. Gdy on i Stanisław piją razem wieczorem, mężczyzna całuje niespodziewanie Namysłowskiego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...