Ukryta prawda | sezon 20 odc. 1285

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Małgosia jest kierowcą taksówki. Kupuje synowi drogi komputer. Jerzy zastanawia się, skąd żona wzięła pieniądze. Kolega sugeruje, że prawdopodobnie ma bogatego kochanka. Mężczyzna chce to sprawdzić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Program jest emitowany od dziesięciu lat. Przez cały ten czas prezentuje wzruszające, ale też zabawne historie. Widzowie śledzili losy bohaterów pokazane w ponad tysiącu odcinków. Ich historie napisało samo życie, więc rozwiązania problemów często są dość niespodziewane. W jubileuszowym sezonie nie zabraknie zdrad, nienawiści oraz nieoczekiwanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

43-letnia Małgosia jest kierowcą taksówki. Kupuje 18-letniemu synowi, Marcinowi, na urodziny nowoczesny komputer. Mąż Jerzy, strażnik miejski, zastanawia się, skąd wzięła pieniądze. Ona twierdzi, że odłożyła je z napiwków od klientów. Mężczyzna opowiada o wszystkim koledze, Czarkowi. Ten nie wierzy w słowa Gosi. Zaniepokojony partner sprawdza wydatki 43-latki i nabiera jeszcze więcej wątpliwości. Przyparta do muru kobieta zmienia wersję: dostała spadek po ciotce, której dawno nie widziała. Jerzy sprawdza tę informację, dzwoniąc z kondolencjami do siostry rzekomej zmarłej. Wówczas wychodzi na jaw kolejne kłamstwo Małgorzaty. Tymczasem Czarek podsuwa koledze jeszcze jedną myśl - jego żona prawdopodobnie ma bogatego kochanka. Wersja potwierdza się, kiedy strażnik miejski odkrywa, że 43-latka wynajmuje mieszkanie, wypełnione z literaturą erotyczną. Po przejrzeniu telefonu partnerki znajduje korespondencję z nieznajomym. Zaczyna śledzić Małgosię.

Zobacz także

Ładuję...