Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (498)

serial kryminalny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjanci zajmują się sprawą zabójstwa, do którego doszło w parku. Ofiarą jest Marcin Fogiel. Bolek odkrywa prawdopodobny motyw zbrodni. Okazuje się, że mężczyzna był podejrzewany o pedofilię.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Paulina (Kamila Ścibiorek), Ola (Gabriela Oberbek) i Daga (Magdalena Margulewicz) próbują uporządkować swoje życie osobiste, podczas gdy ich partnerzy z wydziału mierzą się z kolejnymi zawodowymi i życiowymi wyzwaniami. Tymczasem przeciw naczelnikowi Kubisowi (Marek Włodarczyk) i jego ludziom spiskuje prokurator.

W tym odcinku

Daga oraz Tomek zajmują się sprawą zabójstwa w parku. Denat to Marcin Fogiel. Mężczyzna został brutalnie torturowany - ktoś próbował go wykastrować. Bolek odkrywa prawdopodobny motyw zbrodni. Fogiel używał wcześniej innego nazwiska i był podejrzanym o pedofilię. Jawor i Górska zakładają, że mógł on paść ofiarą domorosłych stróżów sprawiedliwości. Jawor wchodzi na fora internetowe i zaczyna podrywać nieletnie dziewczyny, by dowiedzieć się czegoś o tej sprawie. Tymczasem Daga cieszy się z powrotu swojego partnera, Roberta Kasperskiego. Ukochany ma dla niej niespodziankę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...