Ukryta prawda | sezon 20 odc. 1284

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

39-letni Michał pracuje w polskiej filii amerykańskiej korporacji. Otrzymuje propozycję wyjazdu do Dublina. Mężczyzna nie wie, co zrobić. Nie chce zostawiać żony Kasi, która właśnie awansowała.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Program jest emitowany od dziesięciu lat. Przez cały ten czas prezentuje wzruszające, ale też zabawne historie. Widzowie śledzili losy bohaterów pokazane w ponad tysiącu odcinków. Ich historie napisało samo życie, więc rozwiązania problemów często są dość niespodziewane. W jubileuszowym sezonie nie zabraknie zdrad, nienawiści oraz nieoczekiwanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

39-letni Michał pracuje w polskiej filii amerykańskiej korporacji. Otrzymuje propozycję wyjazdu do Dublina na roczny kontrakt. Mężczyzna nie wie, co zrobić. Nie chce zostawiać żony Kasi, która właśnie awansowała, a w dodatku od zawsze deklarowała, że nie interesuje jej związek na odległość, gdyż traktuje go jak zaprzeczenie bliskości. Jakby tego było mało, para właśnie zaczyna proces adopcyjny. Michał prosi o radę kolegę z pracy, Piotra. On mówi, żeby został. Również Kasia robi wszystko, by zatrzymać partnera w Polsce. Wreszcie 39-latek podejmuje decyzję - rezygnuje z wyjazdu. Jakiś czas później dowiaduje się, że zastąpi go Paweł. Cieszy się jego szczęściem, ale ma też pewne podejrzenia. Współpracownik od niedawna spotyka się z szefową HR-u, Magdą, która mogła przekonać przełożonego do jego kandydatury. Podczas imprezy pożegnalnej Michał odkrywa dodatni test ciążowy. Zdaje sobie sprawę, że Kasia spodziewa się dziecka innego mężczyzny, prawdopodobnie byłego narzeczonego.

Zobacz także

Ładuję...