Policjantki i Policjanci (790)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Uczucie Wojtka i Marii kwitnie. Dyżurny informuje załogę o porwaniu nastolatki po przeszczepie serca. Ciągle przechodzi rekonwalescencję, a znikła z domu bez niezbędnych do przeżycia leków.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. Krzysiek Zapała (Wojciech Sukiennik) trafia do więzienia. Emilka (Anna Kukawska) musi sama opiekować się Tośkiem. Szymon (Paweł Monsiel) wspiera Asię (Magdalena Szczepanek) po załamaniu. Górala (Paweł Kowalczyk) pochłaniają rodzinne perypetie, a Wojtka (Bartłomiej Piekarski) dręczy niepokój o losy Marii (Karina Węgiełek). Tymczasem Natalia (Anna Bosak) przygotowuje się do ślubu. Komendantowi Witackiemu (Paweł Okoński) nie da spokoju myśl o tajemniczej kobiecie podobnej do jego zmarłej tragicznie żony, Anny. Na komendę powraca Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski).

W tym odcinku

Uczucie Wojtka i Marii kwitnie. Dyżurny informuje załogę o porwaniu chorej nastolatki. Dziewczyna jest po przeszczepie serca i ciągle przechodzi rekonwalescencję. Znikła z domu bez niezbędnych do przeżycia leków. Funkcjonariusze robią wszystko, by jak najszybciej odnaleźć zaginioną. Patrol interweniuje także w sprawie bójki dwóch mężczyzn. Spór dotyczy papierka po lodzie. Na miejscu zgłoszenia pojawiają się też Matylda i Roman ze straży miejskiej.

Występują

Zobacz także

Ładuję...