Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3282

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Junior ucieka z pogotowia opiekuńczego. Zjawia się u Elizy i Jarka. Janek zwraca pieniądze Antkowi, który ma oddać je reszcie klasy. Emil oznajmia Wójcikom, że on i Ania będą mieli dziecko.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Junior wymyka się z pogotowia opiekuńczego, po czym zjawia u Elizy i Jarka. Pracownica CPR-u mówi Bergom, że powinni przekonać chłopca, by przestał chronić ojca. Niestety, ten odmawia wyznania prawdy. Jednocześnie Cielecki bezskutecznie stara się zmusić Zawadę do zrzeczenia się praw rodzicielskich do syna. Janek postanawia naprawić swój błąd. Zwraca pieniądze Antkowi, który ma oddać je reszcie klasy. Nastolatek zachowuje jednak całą kwotę dla siebie. Tymczasem koledzy domagają się od Janka zwrotu gotówki. W rezultacie dochodzi do bójki. Zdarzenie widzi Bednarczukowa. Emil przekazuje Wójcikom dobre wieści - on i Ania będą mieli dziecko. Beata i Paweł gratulują przyszłym rodzicom, ale w rzeczywistości są pełni żalu oraz zazdrości. Wkrótce, ku swojemu zdumieniu przekonują się, że ukochana Larsona jest wściekła z powodu ciąży.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...