Lombard. Życie pod zastaw 9 (423)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Marcin eksploruje opuszczone budynki. Podczas nocnej wyprawy do nawiedzonego domu znajduje obrazy. Zabiera jeden z nich i udaje się do lombardu. Lolek oferuje mu 100 zł. Następnie zawiadamia policję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Marcin interesuje się urbexem, a jego kanał z eksplorowaniem opuszczonych budynków, zyskuje coraz większa popularność. Podczas nocnej wyprawy do nawiedzonego domu znajduje ukryte obrazy. Zabiera jeden z nich i udaje się do lombardu. Lolek oferuje Marcinowi 100 zł za zastaw. Tuż po transakcji zawiadamia policję, która zjawia się w mieszkaniu poszukiwacza. W tym czasie znajomi Marcina udostępniają filmik, w którym osądzają go o złamanie podstawowej zasady urbexu. Chłopak upiera się, że jest niewinny. Tymczasem w zakładzie zjawia się Szatkowska. Kobieta zastawia ekspres do kawy. Przy okazji zwierza się pracownikowi o orgiach, które pod jej nieobecność organizuje jej małżonek. Niedługo lombard odwiedza także Szatkowski, chcąc zastawić obrączkę ślubną. Z kolei Kazimierz odzyskuje samochód, którym Ryży porwał Patrycję oraz Sebastiana. Lidka kontaktuje się z Robertem, by poinformować go, że śledczy przeszukują biurko i rzeczy Betona.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...