Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (497)

serial kryminalny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Po zamieszaniu z braćmi Gawlikami Chuda zastanawia się nad swoją przyszłością w policji. Kubis proponuje jej tymczasowy angaż. Tymczasem zaginął 9-letni Marcin. Sprawę zgłasza jego ojczym, Bogdan.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Paulina (Kamila Ścibiorek), Ola (Gabriela Oberbek) i Daga (Magdalena Margulewicz) próbują uporządkować swoje życie osobiste, podczas gdy ich partnerzy z wydziału mierzą się z kolejnymi zawodowymi i życiowymi wyzwaniami. Tymczasem przeciw naczelnikowi Kubisowi (Marek Włodarczyk) i jego ludziom spiskuje prokurator.

W tym odcinku

Po zamieszaniu z braćmi Gawlikami Chuda zastanawia się nad swoją przyszłością w policji. Kubis proponuje jej tymczasowy angaż. Tymczasem zaginął 9-letni Marcin. Sprawę zgłasza jego ojczym, Bogdan Zakrzewski. Biologiczny ojciec chłopaka jest alkoholikiem i zerwał kontakty z dzieckiem. Mężczyzna staje się głównym podejrzanym. Patrole przeszukujące okolice odnajdują jednak inny trop - mapę okolicy z zaznaczonym punktem "X". W wskazanym miejscu Chuda i Kubis znajdują zagrzebaną w ziemi lalkę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...