Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3281

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nauczycielki Janka dzielą się z Danką swoimi podejrzeniami - tylko on mógł napisać test na najwyższą ocenę, a potem podpowiadać reszcie klasy. Zimińska znajduje się w trudnej sytuacji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Nauczycielki Janka dzielą się z Danką swoimi podejrzeniami - tylko on mógł napisać test na najwyższą ocenę, a potem podpowiadać reszcie klasy. Zimińska znajduje się w trudnej sytuacji. Z jednej strony chce ratować siostrzeńca z opresji, z drugiej musi być sprawiedliwa. Zakościelny zjawia się u Darka z pretensjami. Nie wierzy, że młody prawnik jest jego synem i żąda badań DNA. Chcąc rozwiać wątpliwości ojca, Żbik dzwoni do mamy. Prosi, by wyznała prawdę. Bartkowiak jest świadkiem, jak Rudi podrywa Darię. Wykorzystuje tę okoliczność w swoim planie rozdzielenia Dziedzicówny z Adamem. Rudi zostaje zdegradowany. Poniżony, w ramach zemsty publicznie oskarża Darię o romans z prezesem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...