Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (496)

serial kryminalny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Kuba i Wach zajmują się sprawą morderstwa Barbary Kalinowskiej. Wychodzi na jaw, że ofiara była matką mężczyzny skazanego za przemoc wobec żony i dziecka. Więzień właśnie odzyskał wolność.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Paulina (Kamila Ścibiorek), Ola (Gabriela Oberbek) i Daga (Magdalena Margulewicz) próbują uporządkować swoje życie osobiste, podczas gdy ich partnerzy z wydziału mierzą się z kolejnymi zawodowymi i życiowymi wyzwaniami. Tymczasem przeciw naczelnikowi Kubisowi (Marek Włodarczyk) i jego ludziom spiskuje prokurator.

W tym odcinku

Walczak martwi się o przyjaciela Słonia. Kucharz nie może znaleźć pracy w żadnej wrocławskiej restauracji. Tymczasem doktor Głowacki ma tajemnicze plany wobec Pauliny i wciąga do współpracy Agatę. W pracy Kuba i Wach zajmują się sprawą morderstwa Barbary Kalinowskiej. Wychodzi na jaw, że ofiara była matką Artura Jońskiego, którego Walczak zamknął wiele lat temu za przemoc wobec żony i dziecka. Mężczyzna właśnie wyszedł na wolność. Stróże prawa podejrzewają, że planuje on zemstę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...