Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3279

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Cielecki informuje córkę telefonicznie, że zabrał Juniora pijanemu Januszowi. Janek dostaje dokument, z którego wynika, że Zimińscy zostali jego opiekunami prawnymi. Nastolatek ma dobre przeczucia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Cielecki informuje córkę telefonicznie, że zabrał Juniora pijanemu Januszowi. Ona jest mu bardzo wdzięczna. Kiedy jednak chłopiec opowiada jej jednak o wcześniejszym postępowaniu dziadka, Eliza wszystkiego się domyśla. W dodatku do mieszkania Bergów przychodzi Zawada, znów pod wpływem alkoholu, po czym wyjawia całą prawdę o układzie z Cieleckim. Rano Janek dostaje dokument, z którego wynika, że Zimińscy zostali jego opiekunami prawnymi. Danka i Marek są zadowoleni, nastolatek też ma dobre przeczucia - wszystko zaczyna się układać. Niestety, spokój burzą jego koledzy z klasy. Dziś Darię spotykają same miłe niespodzianki. Niespodziewany przelew z firmy Bartkowiaka ratuje ją z kłopotów finansowych. Dziedzicówna sądzi, że doszło do pomyłki, ale jak się okazuje, tyle właśnie będzie zarabiać. To nie koniec pozytywnych wydarzeń. Paula zostaje zwolniona. Dochodzi też do pocałunku Darii z Adamem, który wyraźnie nie podoba się szefowi dziewczyny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...