Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (494)

serial kryminalny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Daga i Tomek zajmują się sprawą morderstwa. Ofiarą jest Maria Zadura, która pracowała jako medium. Świadkowie zeznają, że kobieta przywołała ostatnio nieprzyjazną istotę z zaświatów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Paulina (Kamila Ścibiorek), Ola (Gabriela Oberbek) i Daga (Magdalena Margulewicz) próbują uporządkować swoje życie osobiste, podczas gdy ich partnerzy z wydziału mierzą się z kolejnymi zawodowymi i życiowymi wyzwaniami. Tymczasem przeciw naczelnikowi Kubisowi (Marek Włodarczyk) i jego ludziom spiskuje prokurator.

W tym odcinku

Daga i Tomek zajmują się sprawą tajemniczego morderstwa. Ofiarą jest Maria Zadura, która pracowała jako medium. Świadkowie zeznają, że kobieta przywołała ostatnio nieprzyjazną istotę z zaświatów. Na sprawę rzuca nowe światło odkrycie Kowalskiego, który bada miejsce zbrodni. Z ustaleń technika wynika, że mieszkanie było zamknięte od środka. Funkcjonariusze wyjaśniają też sprawę zabójstwa bezdomnego. Okoliczności zdarzenia przypominają poprzednią zbrodnię, z którą Tomek próbował powiązać Roberta Kasperskiego, partnera Dagi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...