Lombard. Życie pod zastaw 9 (420)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Ola była prostytutką. Ma córkę z szefem z agencji towarzyskiej. Kobieta zataja przed nowym partnerem swoją przeszłość. Sytuacja się komplikuje, gdy decyduje się na sprzedaż kosztownego samochodu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Atrakcyjna Ola Gajkowska była kiedyś prostytutką. Obecnie stara się wieść zwyczajne życie u boku chłopaka, Krzyśka. Ma również trzyletnią córeczkę, której ojcem jest jej dawny szef z agencji towarzyskiej "Fantazja", gangster Boss. Młoda kobieta zataja przed swoim partnerem swoją trudną przeszłość. Kiedy para popada w problemy finansowe, Ola decyduje się na sprzedaż kosztownego samochodu, który dawniej kupiła. Pracownicy lombardu wrzucają zdjęcie auta na stronę internetową, gdzie znajduje je Boss. Domyśla się on, do kogo ono należało, i postanawia podążyć tym tropem, by odnaleźć Olę. Dwoje zmagających się z nadwagą małżonków zastawia co i rusz roboty sprzątające. Lekarz zalecił im ruch, m.in. podczas wykonywania prac domowych. Para jednak nie może dojść do porozumienia. Barscy cieszą, że Marta i Lolek się pobrali, mimo iż ich wesele zakłóciło niespodziewane pojawienie się Dagmary i porwanie Patrycji i Sebusia przez Ryżego. Kazimierz robi, co w jego mocy, by ustalić, co dzieje się z jego synową i wnukiem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...